UA
Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Щоб покрівля вийшла не тільки естетичною на вигляд, але і довговічною дуже важливо правильно виконати монтаж металочерепиці. Будь які порушення технології при монтажі приведуть до того, що дах буде вимагати постійного ремонту – і в кінцевому підсумку, економія на установці покрівлі обійдеться дуже дорого.

Ми, як виробник що цінує свою репутацію, співпрацюємо тільки з перевіреними фахівцями в сфері покрівельних робіт. Якщо вам необхідно здійснити монтаж металочерепиці, або провести демонтаж старої покрівлі ми підберемо для вас кращих виконавців з урахуванням специфіки об’єкту. 

У разі реконструкції фахівці проведуть необхідні підготовчі роботи. Здійснять демонтаж старого покрівельного покриття, виправлення кроквяної системи, встановлення паро- та гідроізоляції та коригування контр-обрешітки. А потім безпосередньо виконають монтаж металочерепиці, що включає в себе безпосередньо:

  • монтаж нижніх розжолобків, карнизних планок;
  • укладання листів металочерепиці з дотриманням всіх норм виходячи з параметрів продукту;
  • кріплення покрівельних аксесуарів.

Крім цього, в процесі монтажа покрівлі виконується монаж водостічної системи та підшив звисів і франтони. 

Отримати консультацію щодо монтажа, підібрати виконавців, дізнатися ціни на монтаж покрівлі з металочерепиці ви можете заповнивши форму, чи звернувшись за телефоном.

Надіслати запит на послугу
Ми вам передзвонимо
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.
форма успішно надіслана
Отримати кошторис
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.