UA
Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Купуючи профлист, відразу варто розібратися з питанням як правильно виконати монтаж профнастилу, і кому довірити монтажні роботи. Технологія і ключові особливості монтажу будуть залежати від області застосування профнастилу.

Стіновий профнастил використовується в якості облицювального матеріалу для фасадів будівель, фронтонів, стін. При його монтажі, незалежно від методу кріплення – до наявної стіни або до заздалегідь підготовленого металевого каркасу – необхідно забезпечити правильну вентиляцію стін. Це виключить накопичення вологи між стіною і профнастилом. 

Працюючи з покрівельним профнастилом, необхідно підготувати обрешітку, яка залежить від ухилу покрівлі, виконати тепло – і шумоізоляцію, подбати про якісне вологовідведення. 

Вартість робіт з монтажу профнастилу визначається такими основними критеріями, як:

  • якість самого матеріалу;
  • складність підготовчих робіт;
  • квадратура виконуваного замовлення;
  • необхідність доставки матеріалів на об’єкт та ін.

Компанія «Взірець-2000» вже довгий час виробляє якісний профнастил для будь-яких видів будівельних та оздоблювальних робіт. Ми співпрацюємо з досвідченими монтажними бригадами, які виконують свою роботу згідно з усіма встановленими стандартами і строго в обумовлені терміни.

Надіслати запит на послугу
Ми вам передзвонимо
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.
форма успішно надіслана
Отримати кошторис
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.