UA
Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

 

Коли бізнес орієнтований на кліента, дуже важливо дбати не лише про зручність та комфорт, а й про естетичну привабливість.

База відпочинку «WindRose», що у Затоці на Одещині, гідний приклад успіху та затребуваності. Сучасний дизайн будівель, продуманий до дрібниць, завершується бездоганно підібраною за стилем покрівлею.

 

Для оздоблення даху та фасадної частини було обрано 2 види металопрофілю від нашої компанії: покрівельний Т-18 та стіновий т-8 у високоякісному металі від українського виробника, компанії Metipol. Оцинкована Сталь 0,45 товщини з оцинкуванням 140 гр/м2 має високі показники міцності на добрі антикорозійні властивості. А матове полімерне покриття робить покрівлю стійкою до механічних пошкоджень та кліматичним впливам, які особливо агресивні біля морського узбережжя.

Колір для покрівлі був вибраний дуже стриманий та модний у цьому сезоні – темний графіт RAL 7016. Він дуже практичний, легко поєднується з іншими відтінками, та виглядає напрочуд елегантно.

Доповнили загальну картину саморізи КрепТех, від українського виробника, які не лише завершили загальний вигляд даху ідеальних попаданням у колір, а і відповідають за міцність та надійність кріплення профлиста.

Тип об'єкту
База відпочинку "WindRose"
Тип продукції
Профнастили Т-18 та Т-8
Матеріал покрівлі
Metipol (Україна) РЕМА 0,45 мм колір RAL 7016 Темний графіт
Аксесуарна група
Самонарізи КрепТех (Україна)

Хочете такий же результат?

Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.
форма успішно надіслана
Отримати кошторис
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.