UA
Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Покрівля не лише захищає будівлю від снігу, дощу і вітру, а також визначає архітектурний вигляд будинку. Надійний дах стає не тільки запорукою довговічності вашої оселі, але і дає уявлення про його власника. Є покрівлі які не оминеш оком, вони привертають увагу і захоплюють.

Саме такою є складна багатоскатна покрівля приватного будинку, виконана у соковитому та ультрамодному кольорі Баклажан (RR779). Цей колір гармонійно поєднується із загальним видом будинку, робить дах оригінальним і неординарним, відповідаючи духу сучасності.

Покрівля виконана з оцинкованої сталі преміум класу шведського концерну SSAB у покритті Пурал в прокаті металочерепиці “ЕРА” виробництва нашої команіі “Взірець-2000”. 

Метал виробництва SSAB – це матеріал з підвищеними показниками якості. Високоякісна сталь 0.5 товщини має оцинкування 275 гр/м², що напряму відповідає за терміни служби металу, а виняткова міцність полімерного покриття Пурал, нанесеного шаром 50 мкм, володіє високою корозійною міцністю та стійкістю кольору до вигоряння.

В цьому ж матеріалі і кольорі виконані підшива звисів даху у стіновому профнастилі Т-8 та добірні елементи – покрівельні планки.

Задіяна аксесуарна група – це самонарізи від української компанії КрепТех, що ідеально підходять за кольором та текстурою, супердифузійна мембрана та утеплювач.

Тип об'єкту
Приватний будинок
Тип продукції
Металочерепиця "Ера"
Матеріал покрівлі
SSAB (Швеція) Пурал 0,5 мм колір RR779 Баклажан
Аксесуарна група
Самонарізи КрепТех (Україна)

Ми допомагаємо втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення, щоб ваша покрівля виглядала неповторно!

Хочете такий же результат?

Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.
форма успішно надіслана
Отримати кошторис
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.