UA
Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Монтаж покрівлі – фінішна частина будівельних робіт, завершальна ланка будівлі, що виконує захисні і естетичні функції. Основне призначення покрівлі – це захист будови від дощу, граду, снігу, сонячних променів. Тому вона має бути вологонепроникною, легкою, довговічною та відповідати вимогам пожежної безпеки, особливо якщо в приміщенні знаходяться діти.

Саме тому для оздоблення даху дитячого садка  “Смарт Кідс”, який розташований у с. Крижанівка в Одеському районі, була обрана металочерепиця – найбільш популярний матеріал сьогодення, якому притаманні всі ці якості.

Витончена хвиля металочерепиці «Стандарт», яка за виглядом імітує набігаючу хвилю, робить покрівлю естетично привабливою на вигляд, підкреслюючи чіткість ліній даху. А високоякісний метал від української компанії Metipol  – лідера по виробництву оцинкованої сталі на вітчизняному ринку, надає їй міцності, надійності та довговічності.

Обраний насичений коричневий колір, який за міжнародною шкалою кольорів має назву RAL 8017, гарно поєднується як з кольором фасаду, так і гармонійно вписується в навколишнє середовище.

Кінцевим штрихом оздоблення даху стали підібрані за кольором покрівельні планки та саморізи від української компанії Крептех.

Тип об'єкту
Дитячий садок "Смарт Кідс"
Тип продукції
Металочерепиця "Стандарт"
Матеріал покрівлі
Metipol (Україна) РЕ 0,43 мм колір RAL 8017 Шоколадний
Аксесуарна група
Самонарізи КрепТех (Україна)

Хочете такий же результат?

Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.
форма успішно надіслана
Отримати кошторис
Залиште заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.